Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Rad by som sa opytal zucastnenych skusenych lovcov ako na to ..nic mi nehovoria skratky ako C5 , YQ..resp terminy ako ocasek a pod smiley ..... Existuje nejaky vysvetlujuci clanok , resp diskusia ktora by mi tuto problematiku objasnila pls? Vela cestujem , preto by kazda uspora potesila . vdaka za pomoc ...pozdravujem
Inak tento web je skvely ...... Palec hore !!!

0 Citovat

Jasne skusim , dik

0 Citovat

http://www.fueldumping.net/terminology/

0 Citovat

Narazil sem na par zajimavych pripadu, kdy 3X sice nesrazi palivo, ale diky nejake ne uplne jasne chybe ve vesmiru nabidne trochu jiny routing (vetsinou se stopem navic) na zpatecni cestu (1x dela to same pro prvni cestu)..

Odzkouseno na C2 - C1, C2 - C3 a C2 - C4..

Uspora cca 10-15% sleva (base fare) na letenkach z Phy, nicmene nemuze to absolutne konkurovat obycenym letenkam v akcnich nabidkach..

0 Citovat



Tady je hezka jednicka o 100% YQ s Amikama.. smiley Hledej smudlo.. smiley (Kdyby to chtel nekdo letet tak si radsi kupte LEJ - CHI za 350ecek v aktualnim promo od KLM) smiley

0 Citovat

Hlasi se opet greenhorn touzici po zajimave letence. prostudoval jsem domaci ulohy pilne, presto se mi nedari nejak uspesne dostat na kyzenou cenu. Pomuze nekdo PRG, nebo EU - NRT nebo HND ? Predem dekuji za veskere rady Rick smiley

0 Citovat

Fantasticke, dekuji, uz se radim s jizni mapou....je pro hadanku rozhodujici jestli prvni leg je ten zasadni, nebo je vhodnejsi ho umistit az na zaver ? Dekuji

0 Citovat

Zásadní je, že je první.

0 Citovat

Hoši, teď by to chtělo "dumpnout" nějakou tu Indii, když nám to všem zrušili smiley

0 Citovat

Posledni dobou jsem zacal pokukovat po nejakem dobrem kixu v business nebo first, neni tady nekdo kdo by se chtel proletet se mnou ? smiley

0 Citovat

Potrebuju nutne 3x z C2 --> C3. Poleti nas 6 smiley
Jestli nekdo mate tak se prosim nestydte nahodit nejakej hint..
Diky

0 Citovat

sorry za natvrdly dotaz ale k cemu je mi 1x nekde na druhe strane sveta?

0 Citovat

Ahojte, mel bych prosim dotaz zda se takto daji hledat i letenky smer USA v obdobi cerven/cervenec... Zatim co tu vidim screny tak to je do brezna +-max... dekuji za info pripadne

0 Citovat

Emirati maji hezke 1x i na lety do Afriky - zatim ozkouseno na Maledivy a Seychelly.. smiley Palivo o 100% dolu.. smiley

0 Citovat

Dá se letět ta BOM v lednu za sedmičku? Prosím o nerozmazanou odpověď. smiley Díky

0 Citovat

Závidím všem zasvěceným smiley snad na to taky brzy přijdu.. chtěl bych přítelkyni vzít na Srí Lanku, tak by to snad taky něco mohlo ušetřit. Co myslíte? smiley)

0 Citovat

Cau haxs(y) ;o) nojeje takovych je nas vice co by radi.. Ja taky taky ale az na to jednou dojdu a naucim se v tom cist bude to docela sranda, protoze uz ted si moje mila manzelka o me mysli, ze jsem polovicni magor a zavisly ;o).... Noooo kazdy je na necem, ze ;o)

0 Citovat

Však makám, neboj smiley já se spokojím i s nějakou akční letenkou kolem 10 - 11. smiley

0 Citovat

potrebuju buknout C2 --> C3 do konce tydne. nemel by nekdo funkcni 3x pls? zaplatim piva pres paypal smiley

0 Citovat

Jde - nejde? Potřebuji jen odpověď zda mám hledat... Jsem v extrémním časovém pressu, tak díky za pomoc. smiley



edit: u BUD je basefare dokonce 18 Kč

0 Citovat

Mě by aktuálně zajímalo, kdo ten tarif napráskal, že ho stáhli tak brzy... smiley smiley smiley

0 Citovat

Kdo by chtěl video návod na fuel dumping smiley https://www.youtube.com/watch?v=XORgDkaV_xk

0 Citovat

Nasel sem hezkou novou 3x C2 - C3.. smiley Je to jeden z narodnich dopravcu.. smiley YQ o 50%..

0 Citovat

Na tu C3 by se mi též hodilo.. Dovolené moc nebylo. smiley

0 Citovat


Aeroflot. Jde nejde? Má cenu se snažit? smiley

0